Legaliseerimine

Selleks, et legaliseerida Singapuris välja antud ametlikud dokumendid Eestis kasutamiseks, tuleb need esmalt legaliseerida Singapuri volitatud asutuse poolt. Selleks palun pöörduge Singapore Academy of Law poole.

Kui Singapuri poolne legaliseerimine on tehtud, on dokument valmis Eesti poolseks legaliseerimiseks. Selleks palun täitke legaliseerimise taotlus ning tasuge riigilõiv, vastav juhis on toodud siin. Pärast seda palun broneerige legaliseerimise aeg saatkonna elektroonilises kalendris siin. Broneeringu päeval tooge kokku lepitud ajal saatkonda:

  • Dokument, mille soovite legaliseerida ning millel on juba eelnev Singapuri poolne legaliseerimise märge;
  • Täidetud taotlus;
  • Riigilõivu tasumise maksekorraldus.

Selleks, et legaliseerida Eestis välja antud ametlik dokument Singapuris kasutamiseks, on teil kaks võimalust. Esiteks on võimalik dokument legaliseerida Tallinnas, välisministeeriumis, selleks palun tutvuge juhisega siin. Teiseks on teil võimalik dokument legaliseerida Eesti Saatkonnas Singapuris, milleks palun võtke meiega ühendust aadressil embassy.singapore@mfa.ee ning öelge, millist dokumenti soovite legaliseerida ning milleks seda Singapuris kasutada soovite.

Pärast Eesti poolset legaliseerimist – kas välisministeeriumis Tallinnas või saatkonnas Singapuris – peate dokumenti eraldi legaliseerima Singapuri volitatud asutuse poolt. Selleks palun pöörduge Singapore Academy of Law poole.